Стабільність та надійність роботи в офісах Mikom Palace

Продумане технічне оснащення Mikom Palace дозволяє не турбуватися про комфортність перебування у будівлі. Тут все зроблено зручно та практично. Технічні питання, що виникають, вирішуються співробітниками бізнес-центру завжди оперативно та не спричиняють незручностей під час роботи компаній.
Електроживлення
Mikom Palace має 2 власних незалежних джерела живлення (по 630 кВт кожний) та власну трансформаторну підстанцію, які забезпечують безперебійне постачання електрики у будівлю. Навіть при відключенні одного джерела живлення бізнес-центр може повноцінно працювати, не створюючи дискомфорту своїм орендарям.
Кондиціювання
Всі приміщення будівлі оснащенні якісною системою кондиціювання японського виробництва – DAIKIN із системою мікроклімату, що контролюється. Кожен орендар за допомогою індивідуального пульту управління самостійно створює комфортні умови для роботи.
Пожежна безпека та опалення
У будівлі встановлена пожежна система та система димовидалення, також є сигналізація, що підключена напряму до пожежної служби, і система оповіщення при пожежі. На кожному поверсі встановлені пожежні крани та вогнегасники. Система опалення у бізнес-центрі – централізоване.
IP і телефонія
Бізнес-центр оснащений оптоволоконними комунікаціями, які мають високий рівень запобіганню перешкод і забезпечують швидкий та якісний інтернет-зв’язок при будь-яких навантаженнях. Провайдери надають необмежену кількість телефонних ліній, а також Інтернет.
Безпека
У будівлі працює цілодобовий охоронний пункт, який слідкує за порядком як у самої будівлі, так і на прилеглій території. Також у бізнес-центрі встановленні відеокамери, пункт наглядання яких знаходиться на охороні.
Ліфтова система
У Mikom Palace працює 4 сучасних ліфта класа Люкс німецького виробництва ThyssenKrupp, які забезпечують бездоганні перевезення пасажирів та вантажу. Ліфти німецького виробника відрізняються своєю економічністю та комфортністю. Два ліфти мають вантажопідйомність у 1000 кг, а два інших – 630 кг. За ультрасучасний дизайн своїх ліфтів ThyssenKrupp була нагороджена премією у 2010 році.