Офісні приміщення для будь-якої сфери діяльності у Mikom Palace

Загальна площа бізнес-центру складає 10913 м², площа кожного поверху – близько 1000 м², кількість поверхів – 10. Будівля введена в експлуатацію у 2008 році.

У Mikom Palace – прийнятні орендні ставки та функціональні офіси, тому компанії-орендарі вважають за краще залишатися тут на довгострокових умовах оренди. Основні орендарі приміщень – фінансові, фармацевтичні організації, великі інтернет-магазини, відомі виробники товарів.

Співробітники Mikom Palace завжди допоможуть обрати приміщення для будь-якої сфери діяльності із врахуванням індивідуальних потреб кожної компанії.

Будівля

Бізнес-центр побудовано у вигляді двох трикутників, що сходяться. Зовнішні стіни, які оздоблені плиткою та склом, утеплені та мають вентиляційну систему. Завдяки частковому склінню та наявності великої кількості вікон у приміщення офісного центру безперешкодно проникає максимальна кількість денного світла.

Будівля має 2 входи/виходи. У бізнес-центрі передбачений картковий допуск співробітників компаній для обліку робочого часу. Відвідувачі можуть пройти до офісного центру за документами, що підтверджують їх особистість. Охоронці центру ведуть облік записів всіх відвідувачів.

На першому поверсі центра розташовується стильне кафе з гарною кухнею. Простора зала – близько 250 м², дозволяє проводити ділові переговори, тут можуть обідати співробітники компаній.

Навколо будівлі розташовується велика парковка на 190 місць ( 1 місце на 65 м² площі, що орендується). Прилегла територія офісного центру, а також загальна площа, прибирається бізнес-центром.

Інфраструктура
Інтер’єр

Внутрішній інтер’єр Mikom Palace – стильний та лаконічний. Він розроблений з урахуванням основних тенденцій офісного дизайну та технологічних зручностей для ефективної роботи компаній.

Бізнес-центр має відкрите планування та високі стелі, що дозволяє орендарям організовувати простір згідно своїх уподобань. Високоякісне внутрішнє оздоблення приміщень позбавляє орендарів від додаткових витрат на ремонт приміщення.